Hakkımızda

Özer İsuzu Plaza, üstün hizmet anlayışını hedef edinerek,  ticari otomotiv sektörünün önde markası markası olan İSUZU'nun Muğla ili yetkili bayisi olarak 2008 yılından bu zamana Muğla'nın Bodrum ilçesinde hizmet vermektedir.

Ticari araç sektöründe Muğla ili TUİK verilerine göre İsuzu bayileri içerisinde Özer İsuzu, ülke ortalamasında ilk sıralarda yer almanın haklı gururunu yaşamaktadır. 

Uzun yıllar boyunca başarılı bir şekilde sürdürdüğü üstün hizmet anlayışıyla Özer İsuzu, Muğla Bodrum ve Milas ilçelerinde 1500m2 açık ve 800m2 kapalı alanda hizmet vermektedir. Özer İsuzu, İsuzu ’nun ülkemizde en çok ziyaret edilen ve en başarılı yetkili bayilerinden biridir.

Anadolu İsuzu Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş bayisi ÖZER olarak vizyonumuz; beklentilerin üzerine çıkan bir anlayışla hizmet sunarak, üstün müşteri memnuniyeti sağlamak ve içinde bulunduğumuz sektörün güçlü bir halkası olan İsuzu'yu, ÖZER tecrübesiyle, marka değerine yakışır biçimde temsil ederek ilerlemektir.

Hizmet verdiğimiz ticari araç sektörün rekabet dolu bir pazar olduğunun bilinciyle; faaliyet alanımız dahilinde hizmet verdiğimiz tüm konularda, müşteri ihtiyacına yönelik tüm ürün ve hizmetlerimizi, benimsediğimiz koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkelerince, mümkün olan en kısa sürede ve en etkin biçimde sunmayı kalite politikamız olarak benimsemekteyiz.

Muğla Bodrum ve Milas ilçesinde bulunan Özer İsuzu Plaza, güler yüzlü personeli ve ferah showroomu ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Sizleri de Özer İsuzu Plaza'ya bekliyoruz.