Özer Isuzu Plaza Hakkında

ÖZER İSUZU PLAZA

Ticari otomotiv sektörünün önde markası olan İSUZU yetkili bayisi olarak 2008 yılından bu zamana hizmet vermektedir.

Özer, ticari araç sektöründe Muğla ili TUİK verilerine göre İsuzu bayileri içerisinde sattığı ilde sattığı markanın pazar payına göre en başarılı bayilerinden biridir.

ÖZER İSUZU PLAZA uzun yıllar boyunca başarılı bir şekilde sürdürdüğü bu hizmet anlayışıyla Muğla Bodrum ve Milas ilçesinde 1500m2 açık 800m2 kapalı alanda hizmet veren ÖZER, İsuzu’nun en çok ziyaret edilen ve en başarılı yetkili bayilerinden biri olmuştur.

Anadolu İsuzu Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş bayisi ÖZER olarak vizyonumuz; beklentilerin üzerine çıkan bir anlayışla hizmet sunarak, üstün müşteri memnuniyeti sağlamak ve içinde bulunduğumuz sektörün güçlü bir halkası olan İsuzu'yu, ÖZER tecrübesiyle, marka değerine yakışır biçimde temsil ederek ilerlemektir.

Hizmet verdiğimiz ticari araç sektörün rekabet dolu bir pazar olduğunun bilinciyle; faaliyet alanımız dahilinde hizmet verdiğimiz tüm konularda, müşteri ihtiyacına yönelik olan tüm ürün ve hizmetlerimizi, benimsediğimiz koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkelerince, mümkün olan en kısa sürede ve en etkin biçimde sunmayı kalite politikamız olarak benimsemekteyiz.

Muğla Bodrum ve Milas ilçesinde bulunan ÖZER İSUZU PLAZA, güler yüzlü personeli ve ferah showroomu ile hizmet vermeye devam etmektedir. Sizleri de ÖZER İSUZU PLAZA'ya bekliyoruz.